Obra Rooms

  • Wi-Fi
  • Розміщення з домашніми тваринами заборонено

На відстані 4.1 км від готелю Obra Rooms London розмістився колесо огляду London Eye.

Гості можуть спробувати страви балтійської кухні у ресторані Lahore Kebab House, який розташований за кілька хвилин ходьби від готелю.

Цей гостьовий будинок розміщений у Лондоні, поблизу станції метро Олдгейт-Іст. На відстані 20 хвилин ходьби від готелю Лондона розташована така пам'ятка, як Церква всіх святих біля Тауера. Це помешкання розміщене за кілька кварталів від Трафальгарської площі, і Aldgate — всього за 0.8 км. Зупинка міської електрички Шедвелл розташована в межах 10 хвилин пішої прогулянки від Obra Rooms Лондона.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Obra Rooms Лондон
Aldgate East B&B
Ціна лише для моб. пристроїв

Aldgate East B&B

4.7
Непогано 24 відгуки
86 м від помешкання
USD 91 USD 82
за ніч
Family Rooms In The Heart Of London
Ціна лише для моб. пристроїв

Family Rooms In The Heart Of London

4.0
Непогано 38 відгуків
108 м від помешкання
USD 251 USD 226
за ніч
Guest House In East London
Ціна лише для моб. пристроїв

Guest House In East London

4.0
Непогано 21 відгук
124 м від помешкання
USD 86 USD 77
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Лондон Сіті Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Bethnal Green Railway Station
    1 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Послуги на території

    • VIP реєстрація заїзду/виїзду
    • Охорона
    • Прибирання приміщень

    На кухні

    • Загальна кухня
    • Електрочайник
    • Кухонне приладдя

    В номерах

    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Ліфт
    • Детектори диму
    • Замок

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 12:00 до 20:00
    Реєстрація виїзду: з 05:00 до 11:00
    Часті питання
    • ❓
      Яка станція знаходиться поруч з готелем Obra Rooms?
      Найближчий залізничний вокзал до готелю Obra Rooms - London Whitechapel, розташований на відстані 10 хвилин пішки.
    • 🔤
      Якими мовами розмовляє персонал у готелі Obra Rooms?
      Персонал готелю Obra Rooms може допомогти вам такими мовами, як- Німецька, Російська і Італійська.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Лондон Сіті Аеропорт
    10 км

    Залізничні вокзали

    Bethnal Green Railway Station
    1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Obra Rooms Лондон

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити